Blog > Komentarze do wpisu

Okultyzm ♰

To jest to,  co tajemnicze wzbudza ludzką ciekawość. Horoskopy, senniki, wahadełko, bioenergoterapia, wampiryzm, satanizm, wykładanie kart, demony, wywoływanie duchów, wirowanie stolików i szklanek wzbudzają napięcie i drażnią nerwy. Przynoszą też wiadomości z niewidzialnego świata i informacje pochodzące z tajemniczych źródeł. Jedni mówią, że to oszustwo, inni, że wszystko jest sprawą ludzkiej psychiki. Faktem jednak jest to, że te przepowiednie się sprawdzają. A co jest celem demonów w okultyzmie ? 

Niegodziwe duchy, które komunikują się z ludźmi, przede wszystkim chcą przeszkodzić im w zdobyciu dokładnej wiedzy o prawdziwym Bogu, Jehowie, i nawiązaniu z Nim bliskiej więzi. A zatem dary czy zdolności, jakie przypisują sobie praktykujący okultyzm, w rzeczywistości nie służą niczemu dobremu, a jedynie odciągają uwagę ludzi od Boga.

Jaki jeszcze cel mają demony ? Zobaczmy, do czego chciał skusić Jezusa ich przywódca, Szatan. Zaproponował mu „wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę”. Czego oczekiwał w zamian ? „Dam ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi cześć” — oświadczył. Tak więc Szatan i demony pragną, by oddawano im cześć. Oczywiście Jezus bez wahania odrzucił ofertę Diabła. 

AudFaced ϟ

 sobota, 03 listopada 2012, audfaced

Polecane wpisy

  • Blog jest przeniesiony na Bloggera !!!!!

    Blog jest przeniesiony na stronę http://audvilla.blogspot.com/ to będzie dalsza kontynuacja. Z góry dzięki za wejścia tutaj i zapraszam tam :) Po raz

  • Harry Potter the best moments.

    Joł. Dzisiaj wstawiam kilka zdjęć przedstawiających najlepsze momenty w filmie Harry Potter. No dobra chyba starczy, ale to i tak nie są wszystkie ;d

  • 3 |

    A oto ranking najładniejszych aktorek według mnie. Miejsca się nie liczą. xd Miejsce 1. EMMA WATSON. Miejsce 2. PHOEBE TONKIN. Miejsce 3. CARIBA HEINE.