RSS
czwartek, 29 listopada 2012

Właśnie dzisiaj zdałam sobię sprawę ilu tak naprawdę ludzi ma problemów. Jest ich cała masa. Każdy z nas ma tam jakieś swoje miejsce, gdzie uwielbia przebywać sam. Wtedy wiesz, że liczysz się tylko Ty, twoje myśli i muzyka puszczona na słuchawkach. Moim miejscem, gdzie koję wszystkie smutki to dachy wieżowców. Jestem wtedy gdzieś, gdzie nikt mnie nie znajdzie, nie zobaczy i nie usłyszy. Dach, na którym zawsze spędzałam Niedzielne wieczory został zamknięty, więc postanowiłam dzisiaj pochodzić po osiedlach i posprawdzać, w którym wieżowcu wejście na dach jest otwarte. Przeszłam praktycznie wszystkie budynki i wejścia jak na przekór były pozamykane na klucze, ale zauważyłam coś jeszcze. Na ostatnich piętrach wieżowców, tam gdzie zazwyczaj są przejścia awaryjne do następnych klatek, przbywają młodzi ludzie z problemami. Od razu można było się połapać, że to nie tacy zwykli ludzie, ponieważ na ścianach widniały napisy i podpisy tych osób z różnymi przesłaniami. Jedne były szczere i prawdziwe zaś inne szczere, ale przerażające. Stało tam pełno butelek po czystej, woreczki po prochach, a w niektórych miejscach można było zobaczyć zaschniętą krew. Przesiadują tam i kolorują zwykły szary dzień wódką, by zapomnieć o problemach , których przecież nigdy nie jest brak.

AudFaced ϟ

23:44, audfaced
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 listopada 2012

Dużo jestem w stanie znieść ... ale żeby dawać buziaki ze swoim przyjacielem, tego już nie ogarniam. Co ja robię. ?!

AudFaced ϟ

00:59, audfaced
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 listopada 2012

Tak było, jest i będzie. Kiedy ogarnia mnie smutek i rozpacz wystarczy, że założę słuchawki i zatopię się w słowach dissa. Czuję się wtedy lepiej, silniej. Rap, to właśnie ta muzyka nauczyła mnie żyć . Nauczyła mnie szacunku do innych oraz siebie. Jest nieodłączną częścią mnie. Nie mogę żyć bez wersów jak złodziej bez sztosu.  Co gdyby nie Rap ? To jak przepustka do lepszego życia. Podam wam dzisiaj moje ulubione dissy i polecam przesłuchaniaaa :-]

1. Amfa - "Mała pozerka" http://youtu.be/kbEuREUo940

2. KaWu - "Zamieńmy się duszami" http://youtu.be/cWEeNUOmKG8

3. KaWu - "Ostatnia godzina" http://youtu.be/7bHmvLNvETA

4. KaWu - "Przemyślenia" http://youtu.be/8kTgrGdIQQ4

5. Słoń - "Bezdech" http://youtu.be/jwDsNR_bf1k

6. Słoń - "Szczerze" http://youtu.be/t8RgZerhflk

7. KaWu - "Nie ogarniam" http://youtu.be/XI022RY5pYE

AudFaced ϟTagi: kawu rap
01:02, audfaced
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 listopada 2012

To jest to,  co tajemnicze wzbudza ludzką ciekawość. Horoskopy, senniki, wahadełko, bioenergoterapia, wampiryzm, satanizm, wykładanie kart, demony, wywoływanie duchów, wirowanie stolików i szklanek wzbudzają napięcie i drażnią nerwy. Przynoszą też wiadomości z niewidzialnego świata i informacje pochodzące z tajemniczych źródeł. Jedni mówią, że to oszustwo, inni, że wszystko jest sprawą ludzkiej psychiki. Faktem jednak jest to, że te przepowiednie się sprawdzają. A co jest celem demonów w okultyzmie ? 

Niegodziwe duchy, które komunikują się z ludźmi, przede wszystkim chcą przeszkodzić im w zdobyciu dokładnej wiedzy o prawdziwym Bogu, Jehowie, i nawiązaniu z Nim bliskiej więzi. A zatem dary czy zdolności, jakie przypisują sobie praktykujący okultyzm, w rzeczywistości nie służą niczemu dobremu, a jedynie odciągają uwagę ludzi od Boga.

Jaki jeszcze cel mają demony ? Zobaczmy, do czego chciał skusić Jezusa ich przywódca, Szatan. Zaproponował mu „wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę”. Czego oczekiwał w zamian ? „Dam ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi cześć” — oświadczył. Tak więc Szatan i demony pragną, by oddawano im cześć. Oczywiście Jezus bez wahania odrzucił ofertę Diabła. 

AudFaced ϟ

 23:07, audfaced
Link Dodaj komentarz »