RSS
czwartek, 11 października 2012

Kilka gaf moich kochanych krejzolów :D

AudFaced ϟ

~ PRESENT ~

! GREEN DAY !

23:52, audfaced
Link Dodaj komentarz »

Hej. Dzisiaj trzy zdjęcia ze strony internetowej  w stylu Rock & Metal. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony http://www.rockmetalshop.pl

AudFaced ϟ

23:31, audfaced
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 października 2012

A oto rysunek, który wykonałam dwie godziny temu. Można powiedzieć, że nie jest zły, co ?

AudFaced ϟ

21:21, audfaced
Link Dodaj komentarz »

Dzisiaj wstawiam kilka zdjęć swoich rysunków. Niektóre z nich będą brały udział w konkursie plastycznym, który organizuje moja szkoła. Nie kopiować, please.

AudFaced ϟ

17:57, audfaced
Link Komentarze (1) »
sobota, 06 października 2012

Siemson. Mam nowinkę. J.K. Rowling ogłosiła, że być może napisze kolejną książkę osadzoną w świecie, który stworzyła na potrzeby swojej bestsellerowej serii i przygodach Harry’ego Pottera. Jeśli tylko, jak dodała, "będzie miała natchnienie". 

– Gdybym miała jakiś naprawdę dobry pomysł osadzony w tamtym świecie, to na pewno bym taką książkę napisała – mówiła w wywiadzie dla BBC. – Pisanie książek o Harrym Potterze dawało mi wiele radości. Ale najpierw musi być pomysł. Nie chcę mechanicznie zanurzać się w tym świecie i na siłę łączyć jakichś wątków tylko po to, żeby potem dobrze to sprzedać. To byłoby nie w porządku, tym bardziej że książki z tej serii były dla mnie naprawdę ważne.

Ostatnia książka z serii, "Harry Potter i Insygnia Śmierci", ukazała się w 2007 r. – To było dla mnie bardzo trudne pożegnanie – mówi dziś pisarka. – Ale nie zmieniam zdania: historia Harry’ego Pottera jest zamknięta. Gdybym miała pisać jej kolejne części tylko po to, żeby na tym zarobić, to byłoby niepoważne. Miałam pomysł na siedem książek. Wiem, że pisanie kolejnych to byłyby łatwe pieniądze, ale nie mogę tego zrobić. Między innymi dlatego w ostatniej część znalazł się taki właśnie epilog. Epilog, w którym jednoznacznie napisałam że Harry prowadzi spokojne życie, na które zasłużył. Opowieść jest zamknięta.

AudFaced ϟ

 

21:37, audfaced
Link Dodaj komentarz »
środa, 03 października 2012

Na portalu dla fanów Harry'ego Pottera - Pottermore.com stworzonego przez samą J.K Rowling doszło kilka nowych rozdziałów z Komnaty Tajemnic :-) Zrobiłam dwa screeny ze stronki, sami zobaczcie.

Tiara przydziału przydzieliła mnie do Slytherinu. O ile widzicie, w prawym górnym rogu widać ile uczniów przynależy do Ślizgonów. Całkiem sporo, co ? Nic dziwnego, Slytherin najlepszy. Zdobyliśmy puchar domów !

AudFaced ϟ

 W Komnacie Tajemnic nie mogło zabraknąć rozdziału, gdzie pojawia się pierwszy napis na ścianie wraz z spetryfikowaną kotką Filcha.

Każdy z uczniów na stronie ma swoją skrytkę w Banku Gringotta. Jak widać moja wypełniona jest 436 galeonami :-)

Skoro gobliny sypnęły z banku zlotem, możemy udać się w końcu na Ulicę Pokątną po nowe dzieła książek Lockharta.

Oprócz nowych książek potrzebne będą inne rzeczy, np. składniki na eliksiry.

00:13, audfaced
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 października 2012

Oglądaliście wczoraj siódmą część Harry'ego Pottera ? No ba, że tak. Właśnie skończyłam pisać szkic wiersza, który trafi na konkurs poetycki w mojej szkole. Całkiem niezły. Temat 'Piszę List Do Ciebie' Ma być napisany prozą, więc tak zrobiłam. Polonistka, która zna się na wierszach mówi, że to co napisałam jest bardzo dobre, wręcz niesamowite. Jak wyślę wiersz mailem do szkoły to oczywiście opublikuje go na blogu :-) Powiem tylko, że skierowany jest z podziękowaniami do J.K Rowling. Skoro chcą list to będą go mieli.

AudFaced ϟ23:10, audfaced
Link Dodaj komentarz »